Послуги

Послуги пансіонату Ренесанс

Завдання близьких людей – забезпечити гідне життя літнім родичам. Не завжди є можливість зробити це власними силами. Багато людей в похилому віці мають наявність складних захворювань, коли не обійтися без допомоги фахівців. Створити умови для повноцінного життя допоможуть професійні працівники пансіонату для літніх людей.

Послуги:

Догляд за літніми людьми

Люди похилого віку потребують особливої, часом цілодобової, допомоги та підтримки. Опікун, який піклується про людину в похилому віці, повинен володіти певними навичками і вміннями, розуміти і прислухатися до прохань старих людей, створювати комфортні умови для життя.

Догляд за тяжкохворими

Догляд за тяжкохворими, особливо для непідготовленого родича, це важка праця. У більшості випадків забезпечити належний цілодобовий догляд за людьми в такому стані практично не реально.

Догляд за інвалідами

Сучасна людина не завжди може знайти час на догляд за літнім і хворим родичем. Багато хто не може кинути роботу або їм заважають якісь інші проблеми – маленькі діти, побут та інше.

Догляд за пацієнтами з хворобою Паркінсона

Один з поширених старечих недуг – це хвороба Паркінсона. Причини виникнення даного захворювання до цих пір не вивчені. А повністю вилікуватися від неї не можна.

Догляд за літніми людьми з деменцією

Стареча деменція – це дуже поширене серед літніх людей захворювання. Як вже було сказано вище, люди з деменцією потребують цілодобової допомоги. Найчастіше вони безпорадні, можуть піти з дому і не повернутися, або нанести собі травми простими побутовими предметами.

Догляд за хворими Альцгеймера

Захворювання пов’язане з центральною нервовою системою, і його відносять до складних. Для хворих часто характерні такі прояви, як втрата пам’яті, втрата здатності мислити логічно, загальмована мова.

Догляд за літніми людьми з цукровим діабетом

Одним з найпідступніших захворювань вважається цукровий діабет, так як він викликає різні ускладнення. Крім того, пацієнти страждають від ран, які погано гояться, а їх імунітет постійно знижений.

Догляд за пацієнтами з хворобою Піка

Хвороба Піка – це стан, при якому відбувається атрофія значущих частин кори головного мозку – лобових і скроневих часток. Дана форма придбаного недоумства характеризується деградацією особистості.

Догляд за онкологічними хворими

Онкологія у літніх людей є досить серйозною недугою, яка вимагає постійного спостереження паралельно з лікуванням. Важливо вчасно надавати хворому призначені препарати. Прописати їх може тільки кваліфікований лікар в індивідуальному порядку.

Догляд за хворими після інфаркту

Правильний догляд за хворими після інфаркту дуже важливий, так як саме від того, наскільки ретельно проводилася реабілітація, залежить подальше якість життя і здоров’я пацієнта.

Догляд за хворими після інсульту

Інсульт – це часто зустрічається у людей похилого віку ураження головного мозку. Воно виникає при порушенні мозкового кровообігу. Кожен випадок особливий, і догляд за хворими після інсульту повинен розроблятися індивідуально.

Реабілітація після перелому шийки стегна

Перелом шийки стегна – це досить поширена травма, причому в більшості випадків вона відбувається у літніх жінок. Після такого перелому необхідно тривале відновлення, людина залишається прикутою до ліжка, вимагає підвищеної уваги і особливого догляду.

Догляд за людьми з діагнозом ДЦП

Особливістю реабілітації дорослих з ДЦП є те, що вже людина досягла максимально можливого рівня відновлення або компенсації порушених функцій. Дорослий вже багато разів проходив курси реабілітаційного лікування, знає свої можливості, навчений використанню допоміжних пристосувань.