Умови проживання

Умови проживання

Умови проживанняГості нашого пансіонату можуть бути поселені у одномістні або двохмістні комфортні кімнати. При цьому може бути організоване постійне або тимчасове проживання у “Ренесансі”. Гості забезпечуються цілодобовим дбайливим наглядом з боку кваліфікованого персоналу.

Для важкохворих (лежачих) гостей передбачене проживання виключно у двомісних кімнатах.

Відвідини терапевтом 2 рази на тиждень. Систематичні (1 раз в тиждень) візити лікаря-психіатра.
При потребі – виклик лікаря реабілітолога, хірурга, психіатра.
Контроль прийому препаратів, стану і самопочуття.

Профілактичні заходи для запобігання пролежнів і застійної пневмонії.
Ходунки та інші пристосування для самостійного пересування по території пансіонату.

Щоденний гігієнічний та косметичний догляд кожного гостя.

Щоденне дворазове вологе прибирання кімнат в будинку.
Регулярне прання і прасування постільної і натільної білизни, особистого одягу.

Правильне харчування – це вживання різноманітних продуктів, які дають усі поживні речовини, необхідні для підтримання здоров’я. До цих речовин належить білок, вуглеводи, жири, вода, вітаміни та мінерали. Достатня кількість кожного з елементів забезпечує належне функціонування усіх систем органів та збереже їх здоровий стан.
При правильному харчуванні важливо зосереджуватись на загальному раціоні, а не на окремих речовинах. Жоден окремий поживний елемент не зробить людину здоровою, тому потрібно дотримуватись різноманітного та комплексного харчування. Наш пансіонат пропонує – П’ятиразовий прийом збалансованої їжі: перший сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря.
Кожен відвідувач, який приходить у гості до своїх рідних, може приєднатися скуштувати смачні страви, та насолодитись спілкуванням з рідною людиною.

Вартість проживання

Скільки коштують послуги нашого пансіонату? Ціни розраховуються індивідуально. Дізнатися докладніше про умови оплати і вартість можна при особистому зверненні в наш пансіонат. Співробітники установи з радістю дадуть відповідь на всі питання, познайомлять з персоналом і розрахують, скільки коштуватиме перебування у нас пацієнта.

Отримати консультацію

[contact-form-7 id=”4710″ title=”Контактная форма 1″]