COVID-19

COVID-19

Covid-19Колектив нашого пансіонату серйозно відноситься до питання безпеки наших гостей. Це стосується і нового вірусу. Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні: рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.

Прибирання проводиться не менше двох разів на день з використанням дезінфекційних або мийно-дезінфекційних засобів. Під час прибирання знезаражують поверхні меблів, обладнання, крани і раковини, дверні ручки, підлогу. Знезараження проводять дворазовим протиранням або зрошенням з наступним протиранням ганчір’ям, зволоженим дезінфікуючим розчином. Знезараженню підлягають також сміттєзбірники, душові та туалети.

Профілактична дезінфекція включає заходи особистої гігієни, часте миття рук з милом або протирання їх шкірними антисептиками, регулярне провітрювання приміщень, проведення вологого прибирання та дезінфекції.
Перед початком роботи перевіряється наявність комплекту спецодягу, рукавичок, засобів індивідуального захисту, тощо.

Діють певні правила та обмеження для відвідувачів наших гостей:
на даний час години відвідування з 11 до 17.

Вартість проживання

Скільки коштують послуги нашого пансіонату? Ціни розраховуються індивідуально. Дізнатися докладніше про умови оплати і вартість можна при особистому зверненні в наш пансіонат. Співробітники установи з радістю дадуть відповідь на всі питання, познайомлять з персоналом і розрахують, скільки коштуватиме перебування у нас пацієнта.

Отримати консультацію

[contact-form-7 id=”4710″ title=”Контактная форма 1″]