Догляд за літніми людьми з цукровим діабетом

Догляд за літніми людьми з цукровим діабетом

Догляд за літніми з цукровим діабетомОдним з найпідступніших захворювань вважається цукровий діабет, так як він викликає різні ускладнення. Крім того, пацієнти страждають від ран, які погано гояться, а їх імунітет постійно знижений. Люди похилого віку з таким діагнозом повинні перебувати під постійним наглядом.

Виділяється кілька типів цукрового діабету. У першому випадку пацієнтам-діабетикам весь час необхідні уколи інсуліну. У другому випадку вони не обов’язкові. В процесі догляду за діабетиками важливо:

  • стежити за дотриманням режиму харчування,
  • контролювати рівень глюкози в крові,
  • не допускати ожиріння, допомагати позбутися його,
  • не пропускати прийом препаратів (уколи),
  • виявляти і лікувати рани, так як їх наявність може привести до втрати кінцівки.

Переваги приватного пансіонату перед домашнім перебуванням

Якими б люблячими і турботливими не були близькі хворого на цукровий діабет, вони не можуть перебувати з ним 24 години на добу. Крім того, деякі маніпуляції досить складно здійснювати в домашніх умовах.

Крім того, що доглядальники за діабетиками повинні бути підготовлені не тільки морально, а й точно знати тонкощі, основи першої допомоги і т.д. Тому догляд за людьми похилого з цукровим діабетом найкраще довірити професіоналам. У пансіонаті для діабетиків створені всі умови для того, щоб постояльці відчували себе комфортно, їм виявлялося хороша медична допомога і дотримувалися інші правила.

Що включають в себе послуги догляду за діабетиками в нашому будинку для літніх людей

У пансіонаті «Ренесанс» створені всі умови для діабетиків будь-якого типу. Завдяки грамотно складеного плану догляду, який розробляється індивідуально, кожен пацієнт отримує всю необхідну допомогу і підтримку 24 години в суткі. Программа догляду за діабетиками включає в себе не тільки контроль за прийомом препаратів, призначеними лікарем, а й грамотно складену дієту (харчування дробове), при необхідності фізичну активність і т.д. Постояльці отримують психологічну підтримку, спілкуються з однолітками. Такі зустрічі допомагають позбутися депресії.

Переваги нашого пансіонату

У будинку для літніх людей «Ренесанс» кожна літня людина з цукровим діабетом відчуває себе як вдома. Для цього тут створені всі умови. Наприклад, є добре обладнані, затишні кімнати. Крім того, у нас є:

  • Постійні медичні огляди.
  • Цілодобові доглядальниці і медсестри, які в будь-який час готові допомогти.
  • П’ятиразове смачне і корисне харчування.
  • Упорядкована територія, де можна прогулюватися.

Наші постояльці-діабетики ніколи не відчуваю себе самотніми. Для людей похилого віку це дуже важливо. У нас вони завжди знайдуть близьких людей, допомогу, підтримку і можливість спілкуватися.