Догляд за хворими Альцгеймера

Догляд за хворими Альцгеймера

Догляд за хворими Альцгеймера

Однією з найбільш поширених форм деменції є хвороба Альцгеймера. Захворюванню найчастіше схильні саме літні люди, проте рідко хвороба проявляється і у молодих людей. Набір симптомів індивідуальний і досить великий. Тому і догляд за хворими на хворобу Альцгеймера повинен бути змінено відповідно особистій потребі кожного пацієнта.

Захворювання пов’язане з центральною нервовою системою, і його відносять до складних.

Для хворих часто характерні такі прояви, як втрата пам’яті, втрата здатності мислити логічно, загальмована мова. Багатьом пацієнтам також недоступні такі прості повсякденні речі, як одягання, гігієнічні процедури, прийом їжі.

Переваги приватного пансіонату перед домашнім перебуванням

Належний догляд за пацієнтами з хворобою Альцгеймера в домашніх умовах здійснити вкрай складно, адже з такою людиною потрібно перебувати безперервно, 24 години на добу. А таке не під силу навіть найбільш люблячим родичам.

Приватний пансіонат «Ренесанс» завжди готовий прийняти людину з таким захворюванням. Наш персонал має всі навички і може кваліфіковано допомагати пацієнтам з хворобою Альцгеймера. У будинку для літніх людей здійснюється цілодобовий нагляд за кожним постояльцем.
У нашому пансіонаті є все необхідне для комфортного життя пацієнтів. Ми ретельно стежимо за тим, що кожен постоялець вчасно отримував всю необхідну допомогу і т.д.

Що включають в себе послуги догляду в нашому пансіонаті

У пансіонаті не просто доглядають за пацієнтами, але і створюють для них зручну, затишну і домашню обстановку.

  • Для кожного постояльця передбачено 4-разове харчування.
  • Люди похилого віку проживають в зручних і комфортабельних кімнатах.
  • Для літніх людей продумується цікаве дозвілля та програма розвитку.
  • Доглядальниці відносяться до пацієнтів з добротою, спокоєм і повагою.

Все це робить життя в нашому пансіонаті захоплюючим і активним, кожна літня людина може займатися фізичною і розумовою діяльністю.
Наші постояльці люблять проводить час за настільними іграми, кросвордами, майстер-класами, тренінгами, іграми на моторику,  що, безсумнівно, позитивно позначається на роботі мозку. Передбачено й індивідуальні прогулянки.

У нашому пансіонаті продумані всі дрібниці спеціально для того, щоб постояльці відчували себе комфортно, зручно, завжди були в гарному настрої.

Кімнати обладнані новими меблями, є телевізори та інші необхідні предмети. А допомога доглядальниць надається цілодобово. Тут створені також і всі умови для проживання людей, прикутих до ліжка.