Догляд за хворими після інсульту

Реабілітація після інсульту львів

Догляд за хворими після інсульту Інсульт – це часто зустрічається у людей похилого віку ураження головного мозку. Воно виникає при порушенні мозкового кровообігу.

Кожен випадок особливий, і догляд за хворими після інсульту повинен розроблятися індивідуально. Для одних пацієнтів важливі фізичні вправи.

За паралізованими хворими необхідно доглядати ретельніше: годувати, поїти, здійснювати гігієнічні процедури.

Найскладніше здійснювати догляд за хворими після інсульту, які опинилися прикуті до ліжка. Доглядаючому необхідно:

  • захищати хворих від пролежнів,
  • запобігати застої в легенях,
  • постаратися нормалізувати роботу травних органів,
  • здійснювати профілактику тромбозів,
  • не допускати рецидиву інсульту.

Переваги приватного пансіонату перед домашнім перебуванням

Здійснити належний догляд за лежачими хворими після інсульту в домашніх умовах вкрай складно. З таким пацієнтом необхідно перебувати поруч 24 години на добу, при необхідності бути готовим надати невідкладну допомогу. І, звичайно, дотримуватися всіх правил для швидкої і ефективної реабілітації.

Якими б люблячими не були родичі хворого, зробити все це краще, ніж професіонали вони навряд чи зможуть. А в пансіонаті для літніх людей є всі умови для відновлення хворих після інсульту. Ми пропонуємо реабілітацію після інсульту у Львові кожному. Тут кваліфіковані фахівці надають постояльцям цілодобову підтримку і допомогу.

Що включають в себе послуги догляду в нашому пансіонаті

Наш будинок престарілих оснащений всім необхідним для того, щоб догляд за хворими після інсульту був ефективним. Програма відновлення включає в себе не тільки контроль за медикаментозним лікуванням, але і правильне харчування, при необхідності фізичну активність і т.д.

Кожному пацієнту також надається психологічна підтримка. Це допомагає літній людині оговтатися від шоку і не впасти в депресію.

Переваги нашого пансіонату

У нашому пансіонаті все продумано до дрібниць:

  • Кімнати, де проживають постояльці, обладнані всім необхідним. Вони теплі і затишні. Меблі зручні, є телевізор та інші необхідні предмети.
  • Харчування дробове, воно включає 5 прийомів їжі в день. Раціон збалансований, продуманий, виходячи з потреб конкретного пацієнта.
  • Пацієнти регулярно проходять огляди, їм надається необхідна допомога.
  • Персонал цілодобово готовий допомагати постояльцям пансіонату.
  • Літні люди не відчувають себе самотніми, вони можуть спілкуватися з ровесниками, персоналом, здійснювати прогулянки.