Догляд за інвалідом

Як вибрати кращий будинок престарілих для інвалідів

Догляд за інвалідом Сучасна людина не завжди може знайти час на догляд за літнім і хворим родичем. Багато хто не може кинути роботу або їм заважають якісь інші проблеми – маленькі діти, побут та інше. Але ж люди похилого віку вимагають пильної уваги, особливо, коли якщо вони мають інвалідність і їм необхідний догляд.

Але є відмінне рішення даної проблеми – приватний будинок для літніх людей. Однак до вибору установи потрібно поставитися з усією відповідальністю і увагою, адже від цього значною мірою залежить здоров’я і щастя близької людини.

Пансіонат має бути спеціально обладнаний, мати можливість приймати постояльців з різними проблемами і захворюваннями. Крім того, необхідно, щоб до постояльців було уважне ставлення та індивідуальний підхід, відповідне обслуговування, продуманий раціон і багато інші.

Якщо мова йде саме про людей з обмеженими можливостями, то для них в пансіонаті повинні бути спеціальні пристосування – поручні в санвузлах, інвалідні коляски, пандуси, ортопедичні ліжка і т.д.

Переваги нашого пансіонату

У нашому пансіонаті є все необхідне для того, щоб пенсіонер-інвалід почувався комфортно, міг отримувати необхідну допомогу і просто жити з задоволенням. Наші постояльці цілодобово перебувають під наглядом фахівців. Умови перебування в пансіонаті підходять не тільки інвалідам із захворюваннями опорно-рухової системи, а й інвалідам з проблемами зору та ін.

Ми створили в своєму пансіонаті затишну і приємну атмосферу, тому літні люди відчувають себе тут, як вдома. Кімнати постояльців і інші приміщення оснащені поручнями. У приміщеннях немає зайвих меблів, яка могла б перешкодити пересуванню хворих.

У нашому пансіонаті працюють високопрофесійні доглядальниці. Це дозволяє постійно стежити за здоров’ям пацієнтів, вчасно проводити необхідні процедури. Діяльність персоналу спрямована на те, щоб не просто полегшити життя і поліпшити самопочуття пацієнтів, а й зміцнити їх фізичний стан. План реабілітації для кожного пацієнта складається індивідуально на підставі показників його загального стану.

Догляд за інвалідом будь-якої групи включає в себе контроль за виконанням призначень лікаря, гігієнічні процедури, годування, прогулянки і багато іншого.

Особливості догляду за інвалідами 1 і 2 групи

Найбільш складний догляд за інвалідами першої групи. Такі хворі обмежені в своїх пересуваннях, не можуть самі подбати про себе. Тому і догляд за ними потрібен особливий. Опікуну необхідно не тільки стежити за станом хворого, а й годувати його, допомагати підтримувати чистоту, проводити гігієнічні процедури. Дуже часто такі хворі мають психологічні проблеми.

У порівнянні з першою групою, інваліди другої групи можуть самі про себе подбати, проте за ними все одно необхідний нагляд, допомога і постійне спостереження фахівців.

Догляд за інвалідом

Для того, щоб життя людини з інвалідністю була повноцінною, необхідно забезпечити йому відповідний, правильний догляд. Як правило, здійснити це без допомоги професіоналів практично нереально.

Перебувати з таким літньою людиною необхідно цілодобово. І в цьому допоможуть наші доглядальниці і медсестри. Це дозволить контролювати і стабілізувати стан хворого.