Догляд за літніми людьми з деменцією

Догляд за літніми людьми з деменцією

Догляд за літніми людьми з деменцієюСтареча деменція – це дуже поширене серед літніх людей захворювання. Догляд за людьми похилого віку з деменцією повинен бути особливим, так як у таких пацієнтів розвивається слабоумство, вони втрачають когнітивні здібності, інтерес до спілкування, вони забудькуваті, неуважні.

Дуже важливо, щоб простір, де живе людина з деменцією був повністю безпечним. Залишати такого хворого одного просто небезпечно. Йому можуть нашкодити будь-які побутові предмети: гострі речі, вогонь, ліки, побутова хімія. Меблі не повинна заважати його пересуванням. Важливо розташовувати її так, щоб не було небезпеки вдаритися об гострі кути. Поверхня підлоги повинна бути не слизькою, щоб не було ризику падіння.

Окремий пункт стосується режиму дня та харчування пацієнтів з деменцією. Завдяки чіткому і налагодженій режиму дня, пацієнтові не доводиться самому контролювати життєві процеси. Важливо, щоб повсякденні обов’язкові процеси (прийом їжі, прогулянки, сон) відбувалися в один і той же час.

З харчування необхідно виключити шкідливу їжу – смажене, солоне. Найкраще, якщо їжа буде готуватися на пару, а в раціоні буде багато дієтичних продуктів, вітамінів.

Необхідно розуміти, що хворі на деменцію схильні до блукання. Вони часто не впізнають рідних, знайомі місця, живуть в «своєму Всесвіті». Тому хворий цілком може покинути будинок і піти в невідомому напрямку, пропав без вісті. Важливо створити комфортні умови для життя таких хворих.

Переваги приватного пансіонату перед домашнім перебуванням

Як вже було сказано вище, люди з деменцією потребують цілодобової допомоги. Найчастіше вони безпорадні, можуть піти з дому і не повернутися, або нанести собі травми простими побутовими предметами. Однак навіть самі турботливі родичі часто не можуть перебувати цілодобово зі старим. Та й створити ідеальну обстановку для повноцінного догляду в домашніх умовах практично нереально. Лучше всього, якщо догляд за людьми похилого віку з деменцією буде здійснюватися професіоналами, які спеціально навчені, розуміють всі тонкощі, особливості та правила. У нашому пансіонаті створені всі умови для того, щоб літній пацієнт з деменцією знаходився в безпеці і отримував всю необхідну медичну допомогу.

Що включають в себе послуги догляду в нашому будинку для літніх людей

Наш пансіонат «Ренесанс» подбає про пацієнтів з таким серйозним розладом, як деменція. Для постояльців створені всі умови. Кімнати добре обладнані; меблі і предмети інтер’єру розташовані так, щоб вони не заважали вільному пересуванню людей похилого віку.

Увага і допомога людям похилого віку з деменцією виявляються круглосуточно. Паціенти не тільки приймають ліки за розкладом, а й правильно, збалансовано харчуються.

Переваги нашого пансіонату

Будинок пристарілих «Ренесанс» дозволяє кожному хворому жити в комфортних умовах. У пансіонаті надається:

  • зручна кімната, обладнана всім необхідним,
  • вся необхідна допомога і цілодобова доглядальниця,
  • смачне харчування, згідно дієті.

Для того, щоб дізнатися вартість проживання, підібрати підходящий і недорогий варіант перебування в нашому пансіонаті, можна зв’язатися з нами будь-яким зручним способом мислення й приїхати за вказаною на сайті адресою, щоб побачити життя пансіонату на власні очі.