Догляд за тяжкохворими

Догляд за тяжкохворими Львів

Догляд за тяжкохворими ЛьвівДогляд за тяжкохворими, особливо для непідготовленого родича, це важка праця. У більшості випадків забезпечити належний цілодобовий догляд за людьми в такому стані практично не реально. Навіть якщо людина дуже любить свого близького і піклуватися про нього, він не зможе постійно знаходитися поруч, надавати професійну допомогу, правильно годувати і т.д.

У цьому полягає основна перевага нашого пансіонату. Співробітники установи цілодобово знаходяться поруч зі своїми пацієнтами, здійснюють професійний догляд за лежачими хворими.

З іншого боку, важливо, щоб в пансіонаті були створені умови для таких постояльців. І ми зробили все можливе, щоб тяжкохворим людям було комфортно перебувати в нашій установі. Пансіонат для лежачих хворих Львів знаходиться в мальовничому місці, в тиші і спокої. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного життя, є спеціальне устаткування.

Незважаючи на те, що догляд за тяжкохворими в нашому центрі платний, перебування тут варто того, адже ми робимо все для того, щоб ваш родич, навіть перебуваючи в такому стані, відчував себе нормально, спокійно і отримував необхідну допомогу.

Особливості догляду за лежачими хворими

Безумовно, за пацієнтами, які прикуті до ліжка, потрібен особливий контроль і догляд. Більшість з таких людей не можуть самі про себе подбати, тому потребують цілодобової підтримки та професійної допомоги. Забезпечити це в домашніх умовах практично неможливо.

Наш пансіонат для прикутих до ліжка Львів вже не перший рік здійснює догляд за лежачими хворими, ми знаємо тонкощі цієї справи. І в будь-який момент готові прийти на допомогу вам і вашим близьким. Ми цілодобово доглядаємо за своїми постояльцями, здійснюємо контроль за виконанням призначень лікаря.

Крім того, ми підтримуємо своїх пацієнтів психологічно, так як літнім людям в такій ситуації дуже важливо позбутися від почуття безвиході, страхів і переживань, знайти розуміння, що вони потрібні.

Особливості догляду за важкохворими

Співробітники нашого пансіонату знають все про правильний догляд за лежачими пацієнтами, вміють надавати їм допомогу. Як правило, таким пацієнтам необхідний індивідуальний догляд. Адже їх фізична активність дуже обмежена, і самостійно подбати про себе такі люди не можуть.

Одна з найважливіших особливостей догляду стосується того, що нагляд і допомогу повинні здійснюватися цілодобово, без перерви. Саме професіонали можуть забезпечити належну допомогу 24 на 7 особам, прикутим до ліжка. Крім того, такі люди потребують спеціальних меблів, пристосування і обладнанні.

Умови перебування тяжкохворих пацієнтів в нашому пансіонаті

У нашому пансіонаті створені умови для перебування пацієнтів, які не можуть пересуватися самостійно.
Персонал є висококваліфікованим.
Кожен співробітник виконує свої обов’язки на совість і прагне зробити все можливе для того, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно і вчасно отримували допомогу і належний догляд.
Устаткування пансіонату дозволяє здійснювати необхідні маніпуляції, проводити моніторинг стану здоров’я кожного пацієнта на регулярній основі.
Все це дозволяє полегшити і навіть поліпшити фізичний і моральний стан таких пацієнтів, проводити лікування згідно з приписами врачей. Крім того, ми розуміємо, наскільки важливий для таких осіб індивідуальний підхід, тому підбираємо маніпуляції, виходячи з потреб і особливостей конкретного постояльца. В нашому пансіонаті постояльці можуть перебувати як на постійній основі, так і тимчасово. Все залежить від потреб пацієнта та побажань його родичів.