Догляд за хворими після інфаркту

Догляд за хворими після інфаркту

Догляд за хворими після інфарктуПроблеми з серцем виникають у багатьох літніх людей. І деяких, на жаль, не обходить стороною інфаркт. Саме він в останні роки став головною причиною смертності у світі.

Правильний догляд за хворими після інфаркту дуже важливий, так як саме від того, наскільки ретельно проводилася реабілітація, залежить подальше якість життя і здоров’я пацієнта. Правильний догляд сприяє швидкому відновленню, пацієнт зможе повернутися до звичного життя, а також буде зведений до мінімуму ризик розвитку ускладнень.

Здійснити правильний догляд за хворими після інфаркту в домашніх умовах вкрай складно, навіть наявність доглядальниці не гарантує позитивний результат.

Хворий повинен суворо виконувати всі приписи лікарів, протягом 10 днів перебувати в ліжку, не встаючи. Порушення режиму може сильно погіршити його самопочуття. З іншого боку, люди, які здійснюють догляд, повинні зробити постільний режим безпечним і комфортним, не допустити появи пролежнів, тромбозу і т.д.

Відмінності приватного пансіонату від домашнього перебування

Якими б не були люблячими родичі похилої хворої людини, багато з них не здатні цілодобово приділяти свій час близькій людині. У приватному пансіонаті спостереження за пацієнтом здійснюється цілодобово.

Тут є все необхідне для хворого, а також доглядальниці, які готові допомогти літній людині відновитися після перенесеного інфаркту.

Що включають в себе послуги догляду в нашому пансіонаті

Для людей, які перенесли інфаркт в нашому пансіонаті проводиться ретельне обстеження. На підставі його результатів лікар позначає етапи реабілітації.

За результатами і ефективністю стежить персонал пансіонату, при необхідності в означений курс вносяться коректування. Правильно підібрані ліки дозволяють прискорити реабілітацію, а правильне харчування підвищує їх ефективність.

Крім того, пацієнту може бути призначено супутнє лікування, а також обов’язковим може стати комплекс заходів з фізичної активності. Все це допоможе домогтися швидкої позитивної динаміки і відновлення літньої людини. Програма може в себе включати:

  • прогулянки пішки,
  • лікувальну гімнастику,
  • ЛФК,
  • вправи на поліпшення кровопостачання і стимуляцію серця.

У кожним гостем також проводиться психологічна робота. Це дозволяє не допустити розвиток депресії у пацієнтів, позбавляє їх від перенесеного шоку, прискорює відновлення.

Переваги нашого пансіонату

Будинок пристарілих «Ренесанс» здійснює догляд за хворими після інфаркту вже багато років. Ми передбачили все для того, щоб люди похилого віку в наших стінах відчували себе комфортно, швидко набирали вагу, завжди були в гарному настрої.

Кімнати в пансіонаті добре обладнані, є всі необхідні меблі, техніка, створені умови для лежачих пацієнтів.
У пансіонаті дуже піклуються про правильне і смачне харчування. Постояльці їдять 4 рази на день, кожен прийом їжі включає в себе збалансований набір продуктів. Враховуються всі рекомендації лікарів.
Наш персонал постійно стежить за самопочуттям кожного пацієнта. У пансіонаті регулярно проводяться огляди, контролюється прийом ліків, надається невідкладна допомога.
Доглядальниці знаходяться з пацієнтами цілодобово.
Люди похилого віку в нашому пансіонаті продовжують вести активне життя, знаходять час на своє хобі, багато спілкуються з однолітками.