Догляд за хворими після інфаркту

Реабілітація після інфаркту Львів

Догляд за хворими після інфарктуПроблеми з серцем виникають у багатьох літніх людей. І деяких, на жаль, не обходить стороною інфаркт. Саме він в останні роки став головною причиною смертності у світі.

Правильний догляд за хворими після інфаркту дуже важливий, так як саме від того, наскільки ретельно проводилася реабілітація, залежить подальше якість життя і здоров’я пацієнта. Правильний догляд сприяє швидкому відновленню, пацієнт зможе повернутися до звичного життя, а також буде зведений до мінімуму ризик розвитку ускладнень.

Здійснити правильний догляд за хворими після інфаркту в домашніх умовах вкрай складно, навіть наявність доглядальниці не гарантує позитивний результат.

Хворий повинен суворо виконувати всі приписи лікарів, протягом 10 днів перебувати в ліжку, не встаючи. Порушення режиму може сильно погіршити його самопочуття. З іншого боку, люди, які здійснюють догляд, повинні зробити постільний режим безпечним і комфортним, не допустити появи пролежнів, тромбозу і т.д.

Відмінності приватного пансіонату від домашнього перебування

Якими б не були люблячими родичі похилої хворої людини, багато з них не здатні цілодобово приділяти свій час близькій людині. У приватному пансіонаті спостереження за пацієнтом здійснюється цілодобово.

Тут є все необхідне для хворого, а також доглядальниці, які готові допомогти літній людині відновитися після перенесеного інфаркту.

Що включають в себе послуги догляду в нашому пансіонаті

Для людей, які перенесли інфаркт в нашому пансіонаті проводиться ретельне обстеження. На підставі його результатів лікар позначає етапи реабілітації.

За результатами і ефективністю стежить персонал пансіонату, при необхідності в означений курс вносяться коректування. Правильно підібрані ліки дозволяють прискорити реабілітацію, а правильне харчування підвищує їх ефективність.

Крім того, пацієнту може бути призначено супутнє лікування, а також обов’язковим може стати комплекс заходів з фізичної активності. Все це допоможе домогтися швидкої позитивної динаміки і відновлення літньої людини. Програма може в себе включати:

  • прогулянки пішки,
  • лікувальну гімнастику,
  • ЛФК,
  • вправи на поліпшення кровопостачання і стимуляцію серця.

У кожним гостем також проводиться психологічна робота. Це дозволяє не допустити розвиток депресії у пацієнтів, позбавляє їх від перенесеного шоку, прискорює відновлення.

Переваги нашого пансіонату

Будинок пристарілих «Ренесанс» здійснює реабілітацію після інфаркту Львів вже багато років. Ми передбачили все для того, щоб люди похилого віку в наших стінах відчували себе комфортно, швидко набирали вагу, завжди були в гарному настрої.

Кімнати в пансіонаті добре обладнані, є всі необхідні меблі, техніка, створені умови для лежачих пацієнтів.
У пансіонаті дуже піклуються про правильне і смачне харчування. Постояльці їдять 4 рази на день, кожен прийом їжі включає в себе збалансований набір продуктів. Враховуються всі рекомендації лікарів.
Наш персонал постійно стежить за самопочуттям кожного пацієнта. У пансіонаті регулярно проводяться огляди, контролюється прийом ліків, надається невідкладна допомога.
Доглядальниці знаходяться з пацієнтами цілодобово.
Люди похилого віку в нашому пансіонаті продовжують вести активне життя, знаходять час на своє хобі, багато спілкуються з однолітками.