Догляд за онкологічними хворими

Догляд за онкохворими Львів

Догляд за онкологічними хворими Онкологія у літніх людей є досить серйозною недугою, яка вимагає постійного спостереження паралельно з лікуванням. Дуже важливо вчасно виявити захворювання, так як запущені стадії можуть призводити до серйозних наслідків, викликати болі і страждання у таких пацієнтів, сильно погіршувати якість життя. Догляд за онкологічними хворими є трудомістким і серйозним процесом, який вимагає певних навичок і вмінь. Здійснити його в домашніх умовах вкрай складно.

Важливо вчасно надавати хворому призначені препарати. Прописати їх може тільки кваліфікований лікар в індивідуальному порядку.

Крім того, що люди похилого віку з таким діагнозом потребують постійної фізичної допомоги, для них ще й дуже важлива психологічна підтримка. Надати таку під силу також тільки професіоналам.

Співробітники нашого центру вже не перший рік займаються доглядом за хворими з онкологічними захворюваннями і і роблять свою роботу професійно. У нашому пансіонаті створені всі умови для того, щоб пацієнти почували себе комфортно, вчасно отримували необхідну допомогу, а також психологічну підтримку.

Вибираючи для свого близької людини саме професійну допомогу в нашому спеціалізованому закладі, родичі позбавляють його від зайвих страждань, адже фахівці можуть здійснювати догляд за такими хворими набагато краще, ніж непідготовлені родичі.

Переваги нашого пансіонату

У нашому пансіонаті для онкохворих у Львові створені всі умови для здійснення якісного паліативного догляду. Ми впевнені в тому, що такі пацієнти потребують індивідуального підходу. І намагаємося створити умови для того, щоб людина відчувала себе комфортно в стінах нашого пансіонату.

Одна з головних переваг нашого закладу полягає в тому, що пацієнти можуть отримувати допомогу цілодобово. Ми здійснюємо професійний догляд за онкохворими.

Умови пансіонату продумані для людей з таким захворюванням. Ми постаралися створити затишну і домашню атмосферу в кожній кімнаті нашого пансіонату. Разом з тим, ми продумали все таким чином, щоб в пансіонаті було необхідне обладнання і пристосування для полегшення пересування пацієнтів.

Постояльці пансіонату онкологічно хворих Львів щодня проходять необхідні огляди і під контролем доглядальниць приймають препарати, призначені лікарем.

У пансіонаті є все необхідне для відновлення здоров’я таких пацієнтів, а також для того, щоб догляд за онкологічними хворими був якісним і приносив користь.

Постояльці можуть проживати в нашому закладі не тільки тимчасово, але і на постійній основі, що залежить від їх побажань і рішення родичів.

Особливості догляду за онкологічними хворими: лікування та загальний режим

Наш пансіонат приймає пацієнтів на різних стадіях захворювання, а наші фахівці знають всі про особливості догляду за такими пацієнтами, їх режимі, харчуванні.

Номери в пансіонаті розраховані на 1 або 2 осіб (на вибір). Для хворих підготовлені спеціальні ліжка, які в деяких випадках оснащені протипролежневі матраци. Це дуже важливо в тому випадку, якщо людина тривалий час прикутий до ліжка.

Догляд за онкологічними хворими повинен включати в себе:

  • контроль за прийомом ліків,
  • психологічну допомогу, мотивуючу на одужання,
  • гігієнічні процедури,
  • реабілітаційні заходи.

У будинку для літніх людей «Ренесанс» здійснюється професійний догляд за онкохворими з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Крім того, тут завжди панує затишок і домашня обстановка. Це теж дуже важливо для хворих.