Догляд за пацієнтами з хворобою Паркінсона

Догляд за пацієнтами з хворобою Паркінсона

Догляд за пацієнтами з хворобою ПаркінсонаОдин з поширених старечих недуг – це хвороба Паркінсона. Причини виникнення даного захворювання до цих пір не вивчені. А повністю вилікуватися від неї не можна.

Однак при правильному догляді досить довго можливо підтримувати фізичну та інтелектуальну активність літнього хворого.

Важливо, щоб терапія була комплексною і включала в себе комплекс спеціально підібраних препаратів. Крім того, догляд за хворим Паркінсона також неодмінно повинен включати в себе фізичні вправи, психотерапію, масаж і деякі інші процедури.

Потрібно не зменшувати активність м’язів, так як від цього залежить наскільки довго людина зможе зберігати координацію, рухатися не загальмовано.

Переваги нашого пансіонату

У будинку для літніх людей «Ренесанс» кожен старий живе в відмінних умовах. Постояльці отримують:

  • комфортабельну кімнату, в якій є все необхідне,
  • цілодобову допомогу і підтримку,
  • регулярне медичне обстеження і аналізи,
  • смачне і збалансоване харчування, згідно дієті.

Результативність медикаментів добре підвищує правильний режим і дотримання правил харчування. Ліки повинні прийматися строго в певний час перед їжею. Це сприяє їх кращому засвоєнню. Їжа повинна бути різноманітною, містити багато вітамінів. Необхідно також дотримуватися режиму прийому води: не менше 1,5 л в день.

Комплексний догляд за хворим Паркінсона також часто включає в себе:

  • різні вправи, які допомагають від тремору,
  • регулярні прогулянки на свіжому повітрі,
  • вправи для мови.

Однак важлива не тільки допомога в збереженні фізичної активності, але і психологічна допомога та підтримка. Для хворих важливо активне спілкування, його повинні підтримувати в починаннях. Це допоможе зберегти розумові здібності.

Контроль за прийомом ліків повинен бути дуже суворим, так як без препаратів стан може різко погіршитися. За стан необхідно постійно спостерігати. Лікар повинен бути обізнаний про погіршення стану людини, так як найчастіше в таких випадках необхідно змінити дозу препарату.

Крім того, людині з хворобою Паркінсона на певних стадіях не обійтися без інвалідного крісла і ряду інших пристосувань, які допоможуть полегшити процес пересування. Кімнату хворого також слід облаштовувати особливим чином: прибрати всі небезпечні предмети, переставити меблі, щоб людина не змогла поранити себе. У ванній бажані поручні для того, щоб не допустити падіння.

Переваги приватного пансіонату від домашнього перебування

Догляд за хворим Паркінсона (особливо, якщо мова йде про пацієнтів на останніх стадіях) найкраще довірити професіоналам. Саме такі фахівці працюють в нашому пансіонаті «Ренесанс»,

Одна з головних переваг: цілодобова допомога і підтримка постояльців. Адже люди похилого віку безпорадні, з ними потрібно постійно перебувати поруч. Близькі часто не можуть собі це дозволити в силу наявності роботи і інших невідкладних справ.

Лікарі, медсестри і доглядальниці пансіонату будуть перебувати з постояльцем весь час. Крім того, в пансіонаті створена ідеальна обстановка для хворих Паркінсоном. Створити подібні умови вдома навряд чи вийде.

Наші фахівці – це професіонали з досвідом. Догляд за такими пацієнтами – це їхня щоденна робота, яку вони виконають з душею. Роблять все необхідне, щоб літня людина відчувала себе комфортно, йому надавалася допомога в повному обсязі: медична, психологічна і т.д.

Що включають в себе послуги догляду в нашому будинку для літніх людей

Пансіонат «Ренесанс» піклується про своїх пацієнтів, тому ми постаралися створити всі умови для максимально комфортного проживання в стінах нашого будинку престарілих. У кімнатах є всі необхідні меблі, техніка і пристосування.

Всі предмети розставлені такими чином, щоб люди похилого віку могли вільно і без побоювань переміщатися. Ми суворо стежимо за дотриманням режиму, пацієнти приймають всі препарати вчасно. Допомога надається 24 на 7. Правильному харчуванню також приділяється особлива увага.