Догляд за літніми людьми

Догляд за літніми людьми

Особливості догляду за людьми похилого віку

Догляд за літніми людьми

Люди похилого віку потребують особливої, часом цілодобової, допомоги та підтримки. Опікун, який піклується про людину в похилому віці, повинен володіти певними навичками і вміннями, розуміти і прислухатися до прохань старих людей, створювати комфортні умови для життя.

Ослаблені, часто лежачі хворі, або просто люди в похилому віці часто бувають примхливі. Важливо врахувати, що з віком відбуваються певні зміни в сприйнятті світу, свідомості. І, виходячи з даних фактів, необхідно вибудовувати процес догляду.

Крім того, необхідно звертати увагу на захворювання людини, приписи лікаря, особливо його харчування, режиму. Паліативні хворі вимагають особливої ​​підтримки та турботи.

Про переваги приватних пансіонатів для престарілих

Яким би не був люблячим і турботливим родич, він не зможе в повній мірі здійснити правильний і грамотний догляд за престарілою людиною. Догляд за літніми людьми, який здійснюється в приватному пансіонаті Ренесанс, дуже відрізняється від допомоги такій людині вдома або в умовах іншої організації. У приватному закладі Ренесанс працюють виключно професіонали, які повністю обізнані про особливості догляду за ослабленими людьми похилого віку. Наші співробітники знаходяться на своїй службі 24 години на добу. Вони ж здійснюють цілодобовий догляд за лежачими хворими.
Вони в будь-який час готові надати кваліфіковану допомогу. Персонал не просто надає послуги, кожен співробітник приватного пансіонату вкладає в свою роботу душу.

Окрема тема – це соціальна і активне життя людей похилого віку. Адже ніщо не зможе замінити їм реального і цікавого спілкування з однолітками. У приватному пансіонаті кожна літня людина зможе знайти для себе співрозмовника і навіть друга.

Крім того, приватний пансіонат «Ренесанс» знаходиться в дуже мальовничому місці за містом. Тут завжди тиша, спокій, чисте повітря, є велика територія для прогулянок. А це дуже важливо для людей похилого віку. Адже для більшості літніх жителів міст вихід з квартири – це вже велика подія.

  • Постояльці нашого приватного пансіонату регулярно проходять огляди і виконують усі приписи лікаря.
  • Люди похилого віку знаходяться в постійному контакті з психологами, які допомагають визначити особливості, звички і інтереси постояльців.
  • У приватному пансіонаті Ренесанс часто проводяться цікаві людям похилого віку заходи, люди похилого віку можуть розкрити свої таланти, провести час з користю.
  • У нашому пансіонаті є все необхідне обладнання для догляду за лежачими хворими, наприклад, особливі функціональні медичні ліжка, протипролежневі матраци, інвалідні коляски, ходунки, поручні в санвузлах.
  • У пансіонаті створена домашня і затишна атмосфера, тут смачно годують, існують традиції і свята. Тут відзначають дні народження, займаються улюбленою справою.

Все це робить професійний догляд за людьми похилого віку необхідним більшості людей похилого віку. Особливо тим, у кого є проблеми зі здоров’ям. Саме такий догляд дозволяє зробити їх життя повноцінним, насиченим, комфортною.

Як замовити догляд за людьми похилого віку?

Замовити догляд за людьми похилого віку можна, зв’язавшись з нашим пансіонатом за телефонами, електронною поштою, вказаними на сайті. Наш пансіонат працює без вихідних, цілодобово, а також здійснює транспортування хворих, прикутих до ліжка.

Умови для клієнтів

Перед тим, як прийняти остаточне рішення, будь-який бажаючий може спочатку познайомитися з нашим пансіонатом, приїхавши на екскурсію. Під час неї можна дізнатися ближче персонал установи, задати свої питання.

Всіх гостей зустрічає в призначений час адміністратор. Даний співробітник допоможе розібратися з усіма неясностями, пояснить, чи здійснює організація патронажний сестринський догляд та інше, а також підбере для літньої людини відповідну програму проживання.