Геріатричний пансіонат

Геріатричний пансіонат Львів – “Ренесанс”

Геріатричний пансіонат ЛьвівНайчастіше люди похилого віку не можуть самостійно обслуговувати себе в побуті, вимагають постійного нагляду, догляду, допомоги. Всі ці функції сьогодні беруть на себе установи соціального обслуговування або особливі центри для літніх – геріатричні пансіонати.

Читач напевно задався питанням, а що таке «геріатричний»? Геріатрія – розділ геронтології (науки про старіння організму), що вивчає хвороби людей похилого віку та способи їх профілактики. Оформивши близької людини в такий пансіонат для літніх людей, ви можете бути спокійні – там він отримає належний догляд і необхідну увагу.

Для чого потрібен Львівський геріатричний пансіонат «Ренесанс»?

«Ренесанс» – це геріатричний пансіонат Львів, розташований в селі Холодновідка Львівської області. Тут будь-яка літня людина відчує себе комфортно, відчує турботу і затишок. Наші постояльці не доживають свій вік на самоті, не відчувають себе покинутими, а ведуть повноцінне життя, спілкуються, проходять лікувально-профілактичні процедури, грають в ігри, дивляться телепрограми, вишивати.

Ви можете оформити в наш геріатричний пансіонат близьку людини на постійне перебування або тимчасово, на період вашого від’їзду або відновлення стану після перенесеної хвороби.

Для якої категорії населення похилого віку необхідний геріатричний пансіонат, «Ренесанс»?

Люди похилого віку, які страждають важкими, запущеними захворюваннями, завжди потребують догляду. А родичам складно його забезпечити, оскільки вони не володіють необхідним обсягом знань, технічними можливостями, часом. Саме для такої категорії пацієнтів призначений наш пансіонат у Львові Ренесанс. Ми не тільки забезпечуємо адекватну медикаментозну підтримку літньої людини, але і надаємо індивідуальну програму інших послуг, серед яких:

  • затишні і комфортні умови проживання;
  • необхідні фізіотерапевтичні процедури;
  • дієта, відповідна захворювань;
  • консультації профільних фахівців;
  • корекція психологічного стану пацієнта і його близьких.

Які умови проживання надає своїм постояльцям будинок престарілих «Ренесанс»?

Наш геріатричний пансіонат – один з кращих центрів геріатрії в Україні. Ми надаємо постояльцям максимальний рівень сервісу, вища якість і безпеку побутових умов. Кожен з наших комплексів обладнаний усіма зручностями для комфортного проживання відповідно до санітарних вимог.

Оформляючи літнього родича в геріатричний будинок престарілих «Ренесанс», ви довіряєте його здоров’я професіоналам!