Дім престарілих у Львові

Дім престарілих Львів – “Ренесанс”

Дім престарілих ЛьвівДім престарілих Львів  – це один із способів забезпечити комфортне життя близьким. У цілодобовому оточенні турботи і уваги вони можуть займатися звичним хобі, гуляти і спілкуватися з однодумцями. При цьому діти на 100% впевнені в безпеці і комфорті батьків, бабусь, дідусів. В будинку престарілих ваші рідні не будуть самотні. Самотність і безпорадність – головні страхи людей похилого віку. Через динамічного ритму життя близькі і родичі не завжди можуть приділити вільний час постарілим батькам, дідусям і бабусям. Ситуація ускладнюється, коли за станом здоров’я крім уваги і турботи літнім людям необхідний професійний медичний догляд.
Забезпечення якісного і повноцінного життя для літньої людини – основне завдання його близьких. Без допомоги професіоналів у багатьох випадках це неможливо, якими б люблячими і турботливими не були родичі. Особливо це стосується тих випадків, коли турбота і догляд необхідні пацієнту з серйозними захворюваннями.

Дім пристарілих Львів – це місце, де люди похилого віку можуть перебувати тривалий час або короткочасно. Сюди звертаються з різних причин, наприклад, коли:

  • родичам необхідно ненадовго виїхати, а залишити лежачих хворих на доглядальницю або знайомих немає можливості;
  • літня людина зламав руку, ногу або отримав іншу травму і не може самостійно доглядати за собою;
  • трапився інфаркт, інсульт або інше серйозне захворювання, а родичі не мають навичок медичного догляду;
  • старикам потрібна тривала реабілітація і опіка після операції.

Допомога може знадобитися в будь-який час доби, а перебувати поруч цілодобово практично нереально. А також надати професійну допомогу не вийде у того, хто не має відповідної підготовки та досвіду. Наш пансіонат для літніх людей Львів вирішить всі ці проблеми.

Наш персонал цілодобово:

  • здійснює якісний догляд за постояльцями,
  • надає необхідну допомогу,
  • підтримує старих психологічно.

Крім того, наш будинок престарілих у Львові відрізняється від інших тим, що людям похилого віку подобається перебувати у нас. Адже тут вони не тільки проходять реабілітацію і отримують допомогу, а й весь час спілкуються, перебувають в атмосфері домашнього затишку, займаються улюбленими справами.

Фахівці будинку престарілих можуть знайти підхід до кожного, забезпечуючи відмінний догляд і медичне обслуговування.

Життя за містом в пансіонаті-будинку для літніх людей – це ідеальний варіант для літніх людей. Можна прогулюватися по території, дихати свіжим повітрям, насолоджуватися життям.

Тисячі подяк від людей похилого віку та їх родичів з усієї України доводять ефективність роботи пансіонату. В цьому і багато іншого полягає переваги нашого будинку престарілих перед багатьма іншими установами. У нас створені всі умови для того, щоб хворі або просто літні люди без захворювань відчували себе комфортно.

Ми пропонуємо людям похилого віку та інвалідам мальовниче місце, тишу, спокій, комфортабельні кімнати, відповідне обладнання та підготовлений персонал.